Na tej stronie możesz zapoznać się ze szczegółami wszystkich zabiegów dostępnych w ofercie MD Therapy.

Bez względu na to, czy interesuje Cię masaż relaksacyjny czy tantryczny, chcesz skorzystać z zabiegu leczniczego, energetycznego Access Bars lub w sesji z wykorzystaniem dźwięku mis tybetańskich, w opisach poszczególnych usług znajdziesz przydatne informacje na temat przebiegu oraz przygotowania do wizyty w gabinecie.

Szczególną uwagę zwróć na przeciwwskazania do zabiegów leczniczych, w tym choćby igłoterapii suchej (Dry Needling), pinoterapii czy funkcjonalnej terapii trzewi. W razie wątpliwości skonsultuj się ze mną telefonicznie. W trakcie spotkania dobierzemy najbardziej odpowiednie metody pracy.

Zróżnicowana oferta zabiegów i masaży w MD Therapy

Specjalizuję się w biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej. Jest to metoda oparta na delikatnym dotyku, dzięki któremu terapeuta wyczuwa istotne nieprawidłowości w pracy organizmu. W odróżnieniu od takich technik manualnych czy terapii narzędziowej, terapia czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym nie jest inwazyjna. Stosuje się ją w przypadku osób cierpiących na m.in. przewlekłe dolegliwości bólowe kręgosłupa i nie tylko, problemy trawienne i hormonalne, syndrom chronicznego zmęczenia, niepokój, migreny, oraz w pracy z traumą.

Masaż dźwiękiem tybetańskich mis i tradycyjnych dzwonków ukierunkowany jest natomiast na doznanie głębokiego relaksu, uwolnienie nagromadzonych w ciele napięć i przywrócenie harmonii.

Zupełnie inną metodą jest praca z tantrą. Nie tylko z wykorzystaniem masażu, ale równie ważnych technik oddechowych i medytacji. Jest to głęboka, antyczna forma pracy na poziomie ciała fizycznego, energetycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego. Otwiera ciało na przepływ energii witalnej, co jest głęboko uzdrawiające, wzmacniające i pozwala na przeżywanie przyjemności w całym ciele. Odblokowuje przepływ energii życiowej, łącząc Cię bardziej z Twoją esencją. Dzięki temu lepiej zrozumiesz kim jesteś i jaki jest Twój cel. Pozwala zbudzić Twój potencjał seksualny.

Proponuję ponadto tzw. rozbrajanie miednicy, czyli sesje ukierunkowane szczególnie na wielowymiarową pracę z obszarem miednicy, podczas których techniki tantryczne łączę z metodami fizjoterapeutycznymi, w tym terapią punktów spustowych, rozluźnianiem mięśniowo-powięziowe, uwalnianiem zablokowanych emocji i pobudzaniem przepływu energii witalnej.

Jeżeli interesują Cię z kolei zabiegi energetyczne odblokowujące blokady mentalne i ograniczające przekonania, właściwym wyborem może okazać się Access Bars: technika polegająca na subtelnym dotyku 32 punktów energetycznych rozmieszczonych na głowie.

W razie dodatkowych pytań odnośnie tantry, masażu, terapii, zabiegów leczniczych lub sesji dźwiękowych, pozostaję do Twojej dyspozycji.

Znajdziesz mnie na Facebooku

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com