TANTRA- sesje indywidualne

Zapraszam Cię na niezwykłe, wielowymiarowe sesje głębokiej pracy z ciałem, sercem i umysłem, zasilane Twoją energią seksualną – energią życiową, wewnętrznym ogniem, który ma moc docierania wszędzie i transformowania wszystkiego.

Podstawą jest BEZPIECZEŃSTWO- inaczej nie wejdziesz w przyjemność.
Zaczynamy więc od wyciszenia umysłu i wejścia w czucie CIAŁA. AKTYWUJEMY i OCZYSZCZAMY KANAŁ CENTRALNY – szuszumnę, by energia mogła płynąć swobodnie zanim zaprosimy jej więcej w trakcie masażu.

Twoje ciało jest świątynią, a masaż misterium świętej alchemii.
GRANICE I POTRZEBY WG KOŁA ZGODY DR BETTY MARTIN OMAWIAMY PRZED DOTYKIEM.

Sesja TANTRY to niekoniecznie jedynie masaż!
Jest to praca z ciałem, w której pobudzamy ENERGIĘ SEKSUALNĄ jako ELEMENT TRANSPERSONALNY do DIAGNOZOWANIA i pomocy w niektórych somach seksualnych, energetycznych, emocjonalnych i duchowych !!!

Energia seksualna jako MEGAenergia, poruszając się w górę do wyższych ośrodków, PORUSZA zasiedziałą, UTKNIĘTĄ ENERGIĘ. np. smutku. żalu. agresji, czy nie przeżyte traumy.
Dzięki tzw.TECHNIKOM ŚWIĘTEGO UWALNIANIA odblokowujemy i rozszerzamy system energetyczno-emocjonalno-mentalny (CZAKRY)

Sesje takie mogą też być wysokowibracyjną PRZYJEMNOŚCIĄ, BŁOGOŚCIĄ rozprowadzoną po całym ciele. ODŻYWIENIEM każdej komórki energią życiową, zasileniem wyższych ośrodków i doenergetyzowaniem czakr.

Świadomy, pełen uważności i czucia dotyk pozwala budzić pamięć komórkową i przywracać utracone części nas.
Objęcie wszystkiego co się pojawia w bezwarunkowej akceptacji pozwala na uzdrowienie.

Świadomy, pełen uważności i czucia dotyk pozwala budzić pamięć komórkową i przywracać utracone części nas.
Objęcie wszystkiego co się pojawia w bezwarunkowej akceptacji pozwala na uzdrowienie.

Wprowadzam w techniki medytacji i oddechu, które możesz wykorzystać w swoim życiu. Pomogą Ci one m.in.:
🌀być bardziej obecnym w ciele i głębiej je czuć.
🌀słuchać swojego serca i rozróżniać jego mądrość od głosów umysłu
🌀radzić sobie z myślami, stresem, emocjami
🌀 kontaktować się ze swoją energią seksualną w zdrowy sposób oraz cyrkulować ją po ciele
🌀zmieniac głeboko zakorzenione poglądy- programy na temat siebie, innych, świata tym samym zmieniać swoje życie
🌀otwierać się na przyjmowanie, kreatywność, obfitość, przyjemność
🌀pogłębiać swoją intymność i bycie z innymi
🌀podejmować mądre decyzje

Czerpię głównie ze starożytnej szkoły tantry Kauli, i mądrości Antycznego Egiptu , etod rozbrajania ciała oraz łączenia różnych doświadczeń.
Sesja jest otwarta i ….nieprzewidywalna! 😉
Wykorzystuję różne narzędzia by jak najlepiej dotrzeć do Bram Twojej Mądrości i obudzić Twój potencjał!

Co więc oprócz masażu, dotyku, medytacji? M.in.
💎Oddech w relacji z subtelnym systemem marmy oraz punktów nadi
Nadi to punkty znajdujące się na kanałach energetycznych człowieka (meridianach), manifestują one nie tylko energię życiową, ale również poziomy świętej energii (erotycznej, zmysłowej i seksualnej).
💎 podstawowe asany z tradycji Antycznej Tantry Krija Jog
💎technika Kersai (oczyszczanie i uzdrawianie pierwotnych ośrodków energetycznych),
💎Granthis (subtelne filtry ciała przyczynowego i energetycznego);
💎techniki akupresury, uwalaniającą zablokowaną energię

Prowadzę Cię w dużej obecności i uważności, możesz otrzymać wskazówki do dalszej pracy:)

TANTRA – SESJA DLA PARY

Zapraszam Cię na niezwykłe, wielowymiarowe sesje głębokiej pracy z ciałem, sercem i umysłem, zasilane Twoją energią seksualną – energią życiową, wewnętrznym ogniem, który ma moc docierania wszędzie i transformowania wszystkiego.

Dotyk towarzyszy nam od narodzin, bez niego nie przeżylibyśmy pierwszych lat naszego życia. Jednak jest on ważny nie tylko ze względu na przetrwanie. Świadomy, pełen uwagi i miłości dotyk wpływa na nasze wewnętrzne poczucia zdrowia, bezpieczeństwa i szczęścia. Często zabrakło nam go w dzieciństwie, a i teraz w relacjach partnerskich nie potrafimy siebie nawzajem dotykać – świadomie, obecnie w połączeniu z czującym sercem.

Masaż jest wspaniałą formą dotyku w związku czy relacji, mający moc uzdrawiania, otwierania serca na głębszą intymność i bliskość. Wykonywany świadomie pomaga odprężyć ciało i przygotować je na przeżywanie przyjemności. Regularna praktyka buduje głębokie zaufanie i umacnia relację, nadając jej jednocześnie lekkości i radości.
Kochająca obecność partnera pozwala otwierać się na pojawiające się emocje, uwalniać od starych uprzedzeń i hamujących naszą ekspresję obaw. Stare rany mogą się uzdrowić, a Ty zaczynasz odczuwać pełniej i swobodniej.
Tym samym zapraszacie więcej przyjemności i miłości, a w połączeniu z pratykami tantrycznymi wprowadzicie też więcej orgazmiczności w Wasze doświadczenia.
Możecie zacząć eksplorować relację na głębszych poziomach.

W trakcie spotkania:
-wprowadzam w tantryczne doświadczenie i uczę jak pracować z energią seksualną przez oddech i medytację
-wprowadzę Was w stan medytacji, by bardziej połączyć się ze sobą i z partnerem oraz wyrównać i oczyścić energię w parze
-poznacie techniki pracy z oddechem, tak solo jak i w parze pozwalające Wam na cyrkulację energii seksualnej i ekspansję przyjemności
-przedstawię Wam KOŁO ZGODY dr Betty Martins, dzięki któremu możecie wprowadzać zdrową dynamikę w Waszej relacji, w równowadze brania i dawania oraz świadomych granicach
-pokażę Wam podstawy masażu, który pozwoli Wam w domowym zaciszu rozluźnić się, uwolnić od napięć i otwierać na przyjemność
-DOŚWIADCZYCIE MASAŻU NA 4 WYKONYWANEGO PRZEZE MNIE I PARTNERA (jeżeli będzie taka chęć)

NA KAŻDYM SPOTKANIU OMAWIAMY WSPÓLNIE POTRZEBY I GRANICE

Optymalny czas spotkania to 3h, jednak możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.

Indywidualne sesje tantrycznej pracy z ciałem – Święta Sensualność

Niezwykłe, indywidualne sesje głębokiej pracy z ciałem, sercem i umysłem, zasilane Twoją energią seksualną – energią życiową, wewnętrznym ogniem, który ma moc docierania wszędzie i transformowania wszystkiego.

W niezwykle bezpiecznej przestrzeni z jasno komunikowanymi granicami, gdzie Twoje ciało jest świątynią, seksualność świętością, a masaż misterium świętej alchemii.

Jednak sesja TANTRY to niekoniecznie jedynie masaż. Jest to praca z ciałem, w której stosujemy wszystkie praktyczne i teoretyczne procesy. Pobudzamy energię seksualną jako element transpersonalny do diagnozowania i pomocy w niektórych somach seksualnych, energetycznych, emocjonalnych i duchowych !!!

PODSTAWĄ jest dobre przygotowanie – OCZYSZCZENIE kanału centralnego przed masażem, by energia mogła krążyć swobodnie!

Energia seksualna jako MEGAenergia, poruszając się w górę do wyższych ośrodków, porusza zasiedziałą, utkniętą energię. np. smutku. żalu. agresji, czy nie przeżyte traumy. Także reakcje pojawiające się mimowolnie podczas stymulowania i podnoszenia tej energii pozwalają na swego rodzaju “diagnozę” – zobaczenie tematu do pracy, który aktualnie hamuję Cię przed pełnią doświadczenia.

Dzięki tzw. Technikom Świętego Uwalniania odblokowujemy i rozszerzamy system energetyczno-emocjonalno-mentalny (czakry).

Sesje takie mogą też być wysokowibracyjną przyjemnością, błogością rozprowadzoną po całym ciele. Odżywieniem każdej komórki energią życiową, zasileniem wyższych ośrodków i doenergetyzowaniem czakr.

Świadomy, pełen uważności  i czucia dotyk pozwala budzić pamięć komórkową i przywracać utracone części nas.

Objęcie wszystkiego co się pojawia w bezwarunkowej akceptacji pozwala na uzdrowienie.

Wprowadzam w techniki medytacji i oddechu, które możesz wykorzystać w swoim życiu. Pomogą Ci one m.in.:

  • być bardziej obecnym w ciele i głębiej je czuć
  • zwiększyć poziom energii życiowej
  • słuchać swojego serca i rozróżniać jego mądrość od głosów umysłu
  • zwiększyć poczucie pewności siebie i własnej wartości
  • połączyć się z WŁASNĄ mocą budując swoją suwerenność i niezależność
  • radzić sobie z myślami, stresem, emocjami
  • kontaktować się ze swoją energią seksualną w zdrowy sposób oraz cyrkulować ją po ciele
  • zmieniać głęboko zakorzenione poglądy- programy na temat siebie, innych, świata tym samym zmieniać swoje życie
  • otwierać się na przyjmowanie, kreatywność, obfitość, przyjemność
  • pogłębiać swoją intymność i bycie z innymi

Prowadzę Cię w dużej obecności i uważności, możesz otrzymać wskazówki do dalszej pracy 🙂

Wykorzystuję wiedzę głównie ze starożytnej szkoły tantry Kauli, metod rozbrajania ciała oraz łączenia różnych doświadczeń.

Sesja jest otwarta, wykorzystuję różne narzędzia by jak najlepiej dotrzeć do Bram Twojej Mądrości 🙂

Masaż tantryczny

To nie tylko przyjemna dla zmysłów oprawa, ale przede wszystkim praca z energią i świadomością, dotykanie ducha poprzez ciało.  Nasze ciało jest świątynią ducha. Manifestujemy ducha na ziemi poprzez fizyczne ciało, doświadczające siebie jako nośnika ciała energetycznego.  Masaż ten działa na ciało energetyczne i jest inicjacją w naszą naturę jako istot energetycznych, boskich istot ognia i światła.  Ta inicjacja lub objawienie jest prawdziwym celem naszej seksualnej energii, tęsknoty za połączeniem się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

Podczas masażu będziemy używać głosu, dźwięków, muzyki, aby poprzez te wibracje wejść głębiej w poziom komórkowy, aby połączyć się z wyższymi wymiarami.

Nacisk kładziony jest na rozluźnienie energii, aby przyjemność rozszerzyła się poza miednicę, aby energia seksualna rozszerzyła się do serca, a następnie w górę do czakry korony i do wyższych czakr. Kobiety mogą doświadczyć masażu punktu G, ale także innych stref erogenne wewnątrz i na zewnątrz joni. Mężczyzn mogą doświadczyć masażu lingama oraz  rozluźnienia obszarów wokół niego.

MASAŻ TANTRYCZNY W WIBRACJI LEMURIAŃSKIEJ

Starożytne czasy Lemurii są określane jako ”Złoty wiek Ludzkości”. To najpiękniejsze czasy w historii tej planety. Lemurianie zbudowali najbardziej rozwiniętą duchowo ziemską cywilizację, żyjąc w głębokim połączeniu z naturą, z duchami przyrody. Tworzyli matriarchalną cywilizację pokoju, żeńska energia nadawało ton we wszystkich dziedzinach życia.
Rozwijali technologię duchową kontaktując się ze sobą telepatycznie i podróżując w ciałach energetycznych. Energia seksualna traktowana jako źródło życia, była uświęconym środkiem, który zapewniał szczęście i dobrobyt społeczności.

Energia była obecna we wszystkich dziedzinach życia, służyła do uzdrawiania, manifestacji wspólnej wizji, podróżach w czasie i przestrzeni, integracji wymiaru ziemskiego z kosmicznym. Lemuria zniknęła dawno temu, ale stworzyła duchowy fundament dla obecnej ludzkości i wiele z tego co pozytywne w nas zawdzięczamy tej spuściźnie. Ich dziedzictwo, ich DNA żyje w pamięci naszych ciał.

Masaż poprzedzony jest omówieniem granic, potrzeb, nauką oddechu wspierającego cyrkulowanie energii i rozpoczyna się piękną ceremonią otwierającą.

Sprawdź ceny

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com