Masaż dźwiękiem mis tybetańskich przynosi dobroczynne odprężenie i harmonijne poczucie relaksacji. Masowanie odbywa się za pośrednictwem delikatnych wibracji wytwarzanych przez misy. Wibracje te mają szerokiemu spektrum, dzięki temu rezonują z każdą komórką ciała, działając łagodnie ale z mocą. Uwalnia to zgromadzone w ciele napięcia i blokady oraz otwiera drogę do wzmocnienia sił samo uzdrawiających, wspiera swobodny przepływ energii w ciele.
Usuwa nagromadzony stres i lęk oraz stymuluje oczyszczanie z toksyn, przez co zaczyna się odczuwać lekkość, spokój, harmonię i wewnętrzne bezpieczeństwo. Doświadczanie takich dźwięków indywidualnie w swojej własnej biosferze pozwala na prawdziwą energetyczną podróż i zatroszczenie się o każdy wymiar Twojego istnienia.

Sesja masażu przeprowadzana jest na leżąco. Osoba masowana układa się najpierw na brzuchu, a potem na plecach. Może też siedzieć, jeżeli położenie się nie jest możliwe. Podczas zabiegu misy stawiane są w różnych miejscach na całym ciele, obok ciała lub prowadzone nad nim tak, aby całe ciało poddać harmonijnej wibracji. Podczas zabiegu terapeuta poświęca dużo uwagi miejscom, w których zazwyczaj gromadzi się sporo napięć i emocji, jak miednica, brzuch, obszar głowy.

W sesji wykorzystuję również takie instrumenty jak dzwonki Koshi czy Tingshe.

Sprawdź ceny

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com