Sesje specjalnie dla MIEDNICY 🌸
Zwane popularnie jej ROZBRAJANIEM.

Łączące moją wiedzę z zakresu fizjoterapii, pracy z traumą i tantry oczywiście!

🌸 Czyli wyjątkowe sesje dla kobiet, które pragną uwolnić swoją miednicę i w pełni wyjść do życia!

🌸 Miednica jest obszarem w którym zablokowane jest mnóstwo ENERGII ŻYCIOWEJ !

🌸 To tutaj też najczęściej kumulujemy traumy związane z nadużyciami, przemocą, wstyd, brak poczucia wartości itd.

🌸 To tutaj kobiety często odcięte są od naturalnego przepływu zasilania z ziemi.
To znajdują się pierwsze 2 czakry – podstawa i sacrum.
To tu znajduje się źródło naszej kobiecej mocy, przyjemności i intuicji.

🌸 Otworzenie przepływu energii w ciele oraz zwiększenie własnej świadomości wprowadza pozytywne zmiany w każdym aspekcie Twojego życia !

🌸 Uwolnienie zablokowanych emocji, traum i przekonań, to więcej przyjemności, swobody i witalności

🌸 Wzrasta Twoja kreatywność, intuicja, sprawczość w życiu

🌸 Wzrasta Twoje poczucie bezpieczenstwa i otwierasz przepływ pieniądza

🌸 Jesteś bardziej połączana ze swoją kobiecością, czujesz więcej spokoju i pozwalasz sobie przyjmować

🌸 Zmieniają się Twoje relacje – uwalniając stare schematy, wzorce i ciężkie energie przestajesz przyciągać toksycznych partnerów

🌸 Możesz spodziewać się kombinacji różnych elementów, tak by jak najlepiej dotrzeć do tego wielowymiarowego obszaru w Tobie i poruszyć wszystkie warstwy.
👉🏻 masaż mięśniowo-powięziowy, praca na punktach spustowych, więzadłach itd.
👉🏻 techniki tantryczne, uwalniające zablokowaną energię w ciele
👉🏻 aktywacja czakr
👉🏻 połączenie łona-seksulności z sercem – niezwykle uzdrawiające dla Kobiety do własnej praktyki!
👉🏻 praca z emocjami/traumami w ciele
👉🏻 oczyszczanie głównego kanału energetycznego i przywrócenie naturalnego przepływu
👉🏻 aktywacja subtelnych kanałów i energii w ciele
👉🏻 praca na wszystkich ciałach: fizycznym emocjonalnym, psychologiczny, karmicznym, duchowym

Rozbrajanie miednicy to subtelna praktyka nie tylko z ciałem fizycznym, która oferuje głębokie zrozumienie i uzdrowienie naszej intymności i energii seksualnej. To usługa stworzona z myślą o tym, by każdy, bez względu na płeć, mógł doświadczyć pełni swojej seksualności, poczuć się bardziej zbalansowanym i osiągnąć stan głębokiej relaksacji i wewnętrznej harmonii.

Czym jest rozbrajanie miednicy?

To proces prowadzony przez wykwalifikowaną terapeutkę o wszechstronnym podejściu do Ciała, Ducha, energii, który pomaga klientowi poznać i zrozumieć obszary miednicy, jak joni (kobieca część intymna) lub lingam (męska część intymna). Nie jest to usługa erotyczna ani seksualna, lecz wnikliwe badanie i praca z tkankami i energią, które są często napięte, zablokowane i skrywają wiele nieuświadomionych historii.. Poprzez techniki oddechowe, dotyk tantryczny, masaż tkanek głębokich, mapowanie joni oraz uświadamiającą rozmowę, klient może na nowo odkryć swoje ciało i umysł.

Rozbrajanie miednicy (w tym tkanek wokół joni i lingama) to usługa, która jest dostępna zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Podchodzą z otwartością, szacunkiem i w szerokim spojrzeniu, poza płciami, co pozwala na eksplorację swojej intymności i odblokowanie potencjału seksualnego. Moim celem jest stworzenie bezpiecznej i pełnej akceptacji przestrzeni dla każdego klienta i dla każdego tematu jaki jest żywy.

Korzyści z rozbrajania miednicy

Rozbrajanie obszary miednicy, w tym mapowanie joni, a także masaż, terapia i warsztat tantryczny pomagają klientom lepiej poznać swoje ciało i emocje, zwiększając samoświadomość. Poprzez pracę nad miednicą, możemy osiągnąć większy balans w życiu codziennym oraz bardziej satysfakcjonujące życie seksualne, więcej energii i spokoju. Ponadto ta praktyka pomaga w rozładowaniu stresu, napięć i traum, co przyczynia się do ogólnego dobrostanu. Odblokowanie energii miednicy pomaga także w uzyskaniu większej witalności i energii życiowej.

Sesja pozwala na:

  • zwiększenie świadomości ciała i jego czucia, zwłaszcza w obszarach intymnych
  • większe rozumienie siebie, swoich potrzeb i pragnień
  • otworzenie przepływu energii w ciele
  • zwiększenie odczuwania przyjemności
  • u kobiet: rozbudzenie kobiecej przyjemności, miękkości, przyjmowania i swobody ekspresji, u mężczyzn: poprawa w temacie erekcji, wytrysku, długości stosunku, panowania nad wytryskiem
  • zwiększone poczucie bezpieczeństwa i otwarcie na przepływ obfitości
  • uwolnienie od wstydu i poczucia winy
  • większa satysfakcja seksualna
  • uwolnienie zablokowanych emocji, praca z traumą
  • praca z niesłużącymi przekonaniami

Usługa rozbrajania miednicy to nie tylko masaż, to głęboka i wielowymiarowa praktyka, która może pomóc każdemu odkryć swoją seksualność, zrozumieć swoje ciało i osiągnąć stan głębszego spokoju, poczucia osadzenia i uziemienia. Oferuję ją z pełnym szacunkiem i zrozumieniem, tworząc bezpieczną przestrzeń dla klientów, aby mogli uzdrawiać się i rozwijać, czerpiąc jak najwięcej korzyści z tej unikalnej, łączącej wiele dziedzin usługi.

Jeśli szukasz sposobu na pogłębienie swojej relacji z własnym ciałem i emocjami, techniki i warsztat tantryczny może być dla Ciebie doskonałym wyborem.

Sprawdź ceny

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com