MD Therapy
Małgorzata Dudzińska

NIP: 8513266807

Gabinet na Kutrzeby 7a/31
71-269 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

malgorzatadudzinska93@gmail.com

Jestem na Facebooku

Jestem na Instagramie

Jestem dla Ciebie!

Zadzwoń, aby wybrać dogodny dla siebie dzień i godzinę.

A może najpierw potrzebujesz konsultacji?
Dzwoń śmiało, jestem aby pomóc.

Małgorzata Dudzińska

Jeśli pracuję w gabinecie telefon mam wyłączony, ale zawsze oddzwaniam!

REGULAMIN

W trosce o efektywność, bezpieczeństwo i klarowność naszej współpracy oraz komfort i sprawność komunikacji, zapoznaj się proszę z poniższym regulaminem.  Podjęcie współpracy, zapisanie się na sesję, warsztat jest równoznaczne z jego akceptacją bez konieczności pisemnego potwierdzenia.

WSPÓŁPRACA

Obie strony zobowiązują się do pełnego zaangażowania w najlepszej możliwej formie w podejmowaną wspólnie współpracę, której cel określamy po rozmowie i wywiadzie.

Cel może ulec zmianie i jest elastyczny wraz z rozwojem procesu. 

Każda współpraca ma charakter indywidualny, dlatego szczególnie ważny jest otwarty i szczery dialog. 

Na pierwszej, zazwyczaj dłuższej wizycie, zbieram potrzebne informacje o stanie zdrowia i historii. Rozmawiamy również o oczekiwaniach, potrzebach, obszarach pracy razem odnajdując najlepszą możliwą drogę współpracy.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba na pierwszej lub kolejnej wizycie poinformuje o braku możliwości wspólnej pracy w danym obszarze lub o  potrzebie wsparcia innymi metodami.

 

ZDROWIE

Podejmując współpracę ze mną oświadczasz,że Twój stan zdrowia psycho-fizycznego jest stabilny i pozwala Ci wziąć udział w proponowanych sesjach/zajęciach.

Jeśli jesteś pod stałą opieką lekarza/terapeuty i/lub przyjmujesz jakieś leki, proszę zgłoś to, tak jak i wszelkie inne uwarunkowania zdrowotne, aktualne leczenie, terapie, doświadczenia psychodeliczne, zaburzenia itd.

W razie wątpliwości porozmawiajmy. 

Pomogę Ci wybrać najlepszą w danym momencie formę sesji ze mną oraz jak odpowiednią ją dostosować, a w razie potrzeby podpowiem gdzie jeszcze warto szukać wsparcia (inni specjaliści, formy pracy, warsztaty, książki itd.)

Każdy rodzaj spotkania wymaga, by osoba zaangażowana brała odpowiedzialność za swój stan psycho-fizyczny, przeżywane emocje oraz świadomość.  

Jednocześnie osoba zobowiązuje się pozostawać w dialogu i otwarcie informować o zachodzących w niej procesach, wszelkich pojawiających się pytaniach i potrzebach.

 

UMAWIANIE WIZYT. PŁATNOŚĆ

Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki (połowy) lub pełnej kwoty.

W przypadku wcześniejszego (przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem) odwołania i przesunięcia wizyty przez Klienta wpłacona kwota przechodzi na następny termin.

Nie stawienie się na umówiony termin traktuję jako rezygnację i nie zwracam wpłaconej kwoty.

W przypadku odwołania terminu po mojej stronie i nie znalezienia innego, dogodnego terminu zwracam wpłaconą kwotę.

Proszę o kontakt telefonicznie, mailowo lub przez wiadomość na SM.

Nie umawiam się z osobami dzwoniącymi z zastrzeżonych numerów lub podejrzanych kont.

Możliwa zapłata gotówką, BLIKiem lub przelewem.

 

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Zgoda jest dobrowolna, jednak może być niezbędna w celu realizacji współpracy.

Dane osobowe dotyczące stanu zdrowia przekazywane są osobiście i  przetwarzane przez MD Therapy Małgorzata Dudzińska Kutrzeby7a/31 w Szczecinie jedynie w celu realizacji usług.

 

UWAGI DODATKOWE:

Moje formy pracy nie są psychoterapią.

Nie stawiam diagnoz medycznych.

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com