Fascynuje Cię Świątynny Tantryczny Masaż Lemuriański? Chcesz skorzystać z jednego z moich zabiegów leczniczych bądź umówić się na sesję biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej? Przygotowałam dla Ciebie przejrzysty cennik każdego masażu, sesji i zabiegu fizjoterapeutycznego dostępnego w ofercie MD Therapy.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych usług, kliknij przycisk „Więcej”. W ciągu kilku sekund wyświetli się strona poświęcona interesującemu Cię zabiegowi – dowiesz się m.in. przy jakich dolegliwościach może sprawdzić się funkcjonalna terapia trzewi czy suche igłowanie, a także czym właściwie jest rozbrajanie miednicy.

Doświadczanie dotyku i otwieranie się na przyjemność wraz z partnerem to wspaniały sposób na pogłębienie relacji i wspólne niezapomniane przeżycie. Z tego powodu sesje tantryczne i usługi masażu dostępne są również dla par.

Cennik nie zawiera natomiast informacji o kosztach uczestnictwa w prowadzonych przeze mnie warsztatach i kręgach. Koszt podawany zawsze jest przy konkretnym wydarzeniu.

Ceny spotkań dla par ustalane są indywidualnie – wystarczy się ze mną skontaktować, a ustalimy wszystkie szczegóły.

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com