SESJE MDTherapy czyli MultiDimensional Healing Sessions

To intensywna wielowymiarowa praca z siłą życiową (life force) i uwalnianie jej przepływu oraz wysokoenergetyczne uzdrawianie na każdym poziomie (ciała fizycznego, energetycznego, mentalnego, psychicznego, duchowego).

Dostrajam się do Pola Energoinformacyjnego, i głęboko słucham Mądrości Ciała, co pozwala na dostęp do ważnych informacji i wzajemnych powiązań, w sposób, który jest niedostępny dla umysłu. Ciało zawsze pokazuje prawdę, w porównaniu do Umysłu, który w lęku często sabotażuje, powiela historie i nakręca emocje. Odpowiednie techniki pozwalają na jego wyciszenie, ukojenie i poczucie się bezpiecznie by móc przyjąć zmianę. Do sesji zapraszam więc wyższe aspekty Twojej świadomości i szeroką perspektywę rozumienia siebie i swojej sytuacji, co pozwala łatwiej znaleźć drogę powrotu do zdrowia. Często otrzymujesz przeze mnie słowa i energie i potrzebne Ci do uzdrowienia w danym momencie. Jest to czysty wielowymiarowy przepływ, który trafia wprost do wszystkich warstw Twojego istnienia. Bardzo często to umysł nas blokuje, wchodząc w głęboki dialog z Twoim ciałem i Duszą, stwarzając bezpieczną przestrzeń, możemy pracować poza udziałem umysłu, uwalniając to co było niedostępne wcześniej. Kierując uzdrawiające siły tam gdzie jest to potrzebne.

Uwolniona siła życiowa a także zwiększona pojemność ciała na jej przepływ to więcej:

kreacji 

-radości 

-sił witalnych 

-spokoju 

-zrozumienia „kim jestem i co tu robię” 

-sprawczości 

-przyjemności bycia 

-prawdy

-stabilności

-manifestowania życia zgodnego z Tobą

To też najcenniejsze co jest. To dostęp do tej energii czyni Cię wolnym kochającym człowiekiem. To energia, która kreuje światy i daje życie. Od Ciebie zależy co będziesz zasilać i ile będziesz mieć mocy! 

Wykorzystuję różne techniki od poszerzenia świadomości, starożytne praktyki tantry jak wysokowibracyjne uzdrawianie językiem światła i kanalizowanie Wyższej Inteligencji (Mądrości). Często łączę się z Twoim Wyższym Ja by przywołać utracone części Duszy, a odblokowanie mogło zadziać się szybko i na wielu wymiarach poza ograniczeniami czasu i przestrzeni. 

Powraca poczucie pełni, lekkości i radości. Łączysz się z tym kim jesteś i co robisz tu na Ziemi. Uwolnione zostają stare programy i stare struktury. Uzdrowić można każdy moment w tym i poprzednich życiach. Dostajesz to, czego potrzeba Ci w danym momencie, by ruszyć dalej, ucieleśniając pełnię Twojego potencjału!

Scroll to Top

MD Therapy Małgorzata Dudzińska | NIP: 8513266807 | Kutrzeby 7a/31, 71-899 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | Tel. 505 241 818| E-mail: malgorzatadudzinska93@gmail.com