Ludzkie ciało, umysł i dusza fascynowały mnie odkąd pamiętam.

Obecnie pracuję wielowymiarowo obejmując całość naszego istnienia w sesjach indywidualnych, spotkaniach dla par i warsztatach grupowych.

W 2019 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, a w 2022 terapeuty czaszkowo-krzyżowego w ujęciu biodynamicznym w szkole certyfikowanej przez Craniosacral Therapy Educational Trust w Londynie.

Oprócz sesji indywidualnych oraz dla par prowadzę również spotkania grupowe w formie kręgów.

Miłująca dobroć jest daniem innym szczęścia.
Współczucie jest usunięciem zgorzknienia innych.
Radość jest uwolnieniem innych od cierpienia.”
Budda

Od wielu lat rozwijam się również w tantrycznej pracy z ciałem, głównie w szkole dla nauczycieli tantry i szamanizmu Ananda Rudry, pochodzącego z Meksykańskiej rodziny szamanów, certyfikowanej przez organizację True Tantra. Pracując ze świętym wymiarem seksualności i ucieleśnioną obecnością, budzącą do głębszego czucia i kontaktu z sobą.

Wprowadzam w techniki pracy z oddechem i medytacją, łącząc starożytną wiedzę z odkryciami obecnej nauki na temat funkcjonowania układu nerwowego, pracy z traumą, percepcją ciała i jego pamięcią komórkową, umiejętność radzenia sobie z emocjami i stresem.

Już w trakcie studiów rozpoczęłam pracę z ludźmi i kończyłam kursy takie jak: Masaż Tkanek Głębokich, terapia wisceralnej – Funkcjonalna Terapia Trzewi, pinoterapia oraz suchego igłowania w koncepcji FRS u Radka Składowskiego czy refleksoterapia stóp.

Następnie zaczęłam poszerzać swoje umiejętności o pracę w wymiarze energetycznym, uczyłam się także masażu dźwiękiem mis tybetańskich, metody Access BarsⓇ oraz odbyłam wiele odosobnień medytacyjnych i pogłębionej pracy z ciałem.

Kocham spędzać czas w naturze i radość tańca afrykańskiego 🙂

Część mojej pracy to systematyczna nauka

Scroll to Top