To nie tylko przyjemna dla zmysłów oprawa, ale przede wszystkim praca z energią i świadomością, dotykanie ducha poprzez ciało.  Nasze ciało jest świątynią ducha. Manifestujemy ducha na ziemi poprzez fizyczne ciało, doświadczające siebie jako nośnika ciała energetycznego.  Masaż ten działa na ciało energetyczne i jest inicjacją w naszą naturę jako istot energetycznych, boskich istot ognia i światła.  Ta inicjacja lub objawienie jest prawdziwym celem naszej seksualnej energii, tęsknoty za połączeniem się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

Podczas masażu będziemy używać głosu, dźwięków, muzyki, aby poprzez te wibracje wejść głębiej w poziom komórkowy, aby połączyć się z wyższymi wymiarami.

Nacisk kładziony jest na rozluźnienie energii, aby przyjemność rozszerzyła się poza miednicę, aby energia seksualna rozszerzyła się do serca, a następnie w górę do czakry korony i do wyższych czakr. Kobiety mogą doświadczyć masażu punktu G, ale także innych stref erogenne wewnątrz i na zewnątrz joni. Mężczyzn mogą doświadczyć masażu lingama oraz  rozluźnienia obszarów wokół niego.

DZIEDZICTWO LEMURIAŃSKIE

Starożytne czasy Lemurii są określane jako ”Złoty wiek Ludzkości”. To najpiękniejsze czasy w historii tej planety. Lemurianie zbudowali najbardziej rozwiniętą duchowo ziemską cywilizację, żyjąc w głębokim połączeniu z naturą, z duchami przyrody. Tworzyli matriarchalną cywilizację pokoju, żeńska energia nadawało ton we wszystkich dziedzinach życia.
Rozwijali technologię duchową kontaktując się ze sobą telepatycznie i podróżując w ciałach energetycznych. Energia seksualna traktowana jako źródło życia, była uświęconym środkiem, który zapewniał szczęście i dobrobyt społeczności.

Energia była obecna we wszystkich dziedzinach życia, służyła do uzdrawiania, manifestacji wspólnej wizji, podróżach w czasie i przestrzeni, integracji wymiaru ziemskiego z kosmicznym. Lemuria zniknęła dawno temu, ale stworzyła duchowy fundament dla obecnej ludzkości i wiele z tego co pozytywne w nas zawdzięczamy tej spuściźnie. Ich dziedzictwo, ich DNA żyje w pamięci naszych ciał.

Masaż poprzedzony jest omówieniem granic, potrzeb, nauką oddechu wspierającego cyrkulowanie energii i rozpoczyna się piękną ceremonią otwierającą.

Sprawdź ceny

Scroll to Top