Indywidualne sesje tantrycznej pracy z ciałem – Święta Sensualność

Niezwykłe, indywidualne sesje głębokiej pracy z ciałem, sercem i umysłem, zasilane Twoją energią seksualną – energią życiową, wewnętrznym ogniem, który ma moc docierania wszędzie i transformowania wszystkiego.

W niezwykle bezpiecznej przestrzeni z jasno komunikowanymi granicami, gdzie Twoje ciało jest świątynią, seksualność świętością, a masaż misterium świętej alchemii.

Jednak sesja TANTRY to niekoniecznie jedynie masaż. Jest to praca z ciałem, w której stosujemy wszystkie praktyczne i teoretyczne procesy. Pobudzamy energię seksualną jako element transpersonalny do diagnozowania i pomocy w niektórych somach seksualnych, energetycznych, emocjonalnych i duchowych !!!

Energia seksualna jako MEGAenergia, poruszając się w górę do wyższych ośrodków, porusza zasiedziałą, utkniętą energię. np. smutku. żalu. agresji, czy nie przeżyte traumy. Także reakcje pojawiające się mimowolnie podczas stymulowania i podnoszenia tej energii pozwalają na swego rodzaju “diagnozę” – zobaczenie tematu do pracy, który aktualnie hamuję Cię przed pełnią doświadczenia.

Dzięki tzw. Technikom Świętego Uwalniania odblokowujemy i rozszerzamy system energetyczno-emocjonalno-mentalny (czakry).

Sesje takie mogą też być wysokowibracyjną przyjemnością, błogością rozprowadzoną po całym ciele. Odżywieniem każdej komórki energią życiową, zasileniem wyższych ośrodków i doenergetyzowaniem czakr.

Świadomy, pełen uważności  i czucia dotyk pozwala budzić pamięć komórkową i przywracać utracone części nas.

Objęcie wszystkiego co się pojawia w bezwarunkowej akceptacji pozwala na uzdrowienie.

Wprowadzam w techniki medytacji i oddechu, które możesz wykorzystać w swoim życiu. Pomogą Ci one m.in.:

  • być bardziej obecnym w ciele i głębiej je czuć
  • zwiększyć poziom energii życiowej
  • słuchać swojego serca i rozróżniać jego mądrość od głosów umysłu
  • zwiększyć poczucie pewności siebie i własnej wartości
  • połączyć się z WŁASNĄ mocą budując swoją suwerenność i niezależność
  • radzić sobie z myślami, stresem, emocjami
  • kontaktować się ze swoją energią seksualną w zdrowy sposób oraz cyrkulować ją po ciele
  • zmieniać głęboko zakorzenione poglądy- programy na temat siebie, innych, świata tym samym zmieniać swoje życie
  • otwierać się na przyjmowanie, kreatywność, obfitość, przyjemność
  • pogłębiać swoją intymność i bycie z innymi

Prowadzę Cię w dużej obecności i uważności, możesz otrzymać wskazówki do dalszej pracy 🙂

Wykorzystuję wiedzę głównie ze starożytnej szkoły tantry Kauli, metod rozbrajania ciała oraz łączenia różnych doświadczeń.

Sesja jest otwarta, wykorzystuję różne narzędzia by jak najlepiej dotrzeć do Bram Twojej Mądrości 🙂

Świątynny tantryczny masaż lemuriański

To nie tylko przyjemna dla zmysłów oprawa, ale przede wszystkim praca z energią i świadomością, dotykanie ducha poprzez ciało.  Nasze ciało jest świątynią ducha. Manifestujemy ducha na ziemi poprzez fizyczne ciało, doświadczające siebie jako nośnika ciała energetycznego.  Masaż ten działa na ciało energetyczne i jest inicjacją w naszą naturę jako istot energetycznych, boskich istot ognia i światła.  Ta inicjacja lub objawienie jest prawdziwym celem naszej seksualnej energii, tęsknoty za połączeniem się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

Podczas masażu będziemy używać głosu, dźwięków, muzyki, aby poprzez te wibracje wejść głębiej w poziom komórkowy, aby połączyć się z wyższymi wymiarami.

Nacisk kładziony jest na rozluźnienie energii, aby przyjemność rozszerzyła się poza miednicę, aby energia seksualna rozszerzyła się do serca, a następnie w górę do czakry korony i do wyższych czakr. Kobiety mogą doświadczyć masażu punktu G, ale także innych stref erogenne wewnątrz i na zewnątrz joni. Mężczyzn mogą doświadczyć masażu lingama oraz  rozluźnienia obszarów wokół niego.

DZIEDZICTWO LEMURIAŃSKIE

Starożytne czasy Lemurii są określane jako ”Złoty wiek Ludzkości”. To najpiękniejsze czasy w historii tej planety. Lemurianie zbudowali najbardziej rozwiniętą duchowo ziemską cywilizację, żyjąc w głębokim połączeniu z naturą, z duchami przyrody. Tworzyli matriarchalną cywilizację pokoju, żeńska energia nadawało ton we wszystkich dziedzinach życia.
Rozwijali technologię duchową kontaktując się ze sobą telepatycznie i podróżując w ciałach energetycznych. Energia seksualna traktowana jako źródło życia, była uświęconym środkiem, który zapewniał szczęście i dobrobyt społeczności.

Energia była obecna we wszystkich dziedzinach życia, służyła do uzdrawiania, manifestacji wspólnej wizji, podróżach w czasie i przestrzeni, integracji wymiaru ziemskiego z kosmicznym. Lemuria zniknęła dawno temu, ale stworzyła duchowy fundament dla obecnej ludzkości i wiele z tego co pozytywne w nas zawdzięczamy tej spuściźnie. Ich dziedzictwo, ich DNA żyje w pamięci naszych ciał.

Masaż poprzedzony jest omówieniem granic, potrzeb, nauką oddechu wspierającego cyrkulowanie energii i rozpoczyna się piękną ceremonią otwierającą.

Przewiń do góry